Çalışmayı Seviyoruz & Bilgiyi Dağıtıyoruz

GoLive IT, danışmanlık ve teknoloji anlamında bütünleşik, ana faaliyet alanı olarak SAP  uygulama ve yazılım danışmanlığı konusunda faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır. Sektör bilgisiyle müşterilere somut anlamda  ölçülebilir ve önemli değerler katmak amacıyla kurulan firmamız, rekabete güvenerek müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için esnek çözümler tasarlamaktadır.

GoLive Danışmanlık; en iyi uygulamaları, çözüm sağlayıcıları ve kritik başarı faktörlerin en optimum zamanda belirlemeyi hedeflemektedir. Şirketlerin SAP ürün havuzundaki en uygun ürün ve çözümü seçmesine yardımcı olmak, uygulama süresini hızlandırmak ve maliyetleri azaltmasını sağlamak amacıyla sektörel tecrübesi ile daha önceden hazırlanmış paket çözümler ve öneriler sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmış olan ekibiyle GoLive Danışmanlık SAP çözümleri konusunda sektörde kendine haklı bir yer edinmiştir. GoLive başarılı ERP uygulamaları, uygulama sonrası destek ve dış kaynak teminine kadar hizmet sunarak sürekli değişen iş ve teknoloji ortamlarda müşterilerini hızlı bir şekilde desteklemektedir.

GoLive etkili yeni fikirler ve çığır açan yenilikleri ortaya çıkarmak ve onların zorluklarını ortadan kaldırmak için müşterileri ile beraber çalışmaktadır. SAP ürün ailesi bu konuda şirketlere çok geniş imkanlar sunmaktadır. SAP’nin yenilikçi ürünlerinde Türkiye’de yapılan ilk projelerde yer almış ekibiyle yola devam etmektedir.

Şirket Adı:            GoLive Bilişim Hizmetleri Ltd Şti.
Vergi Dairesi:       Erenköy
Vergi Numarası:  3880685370